Kuku podcast
 
Trüki lehekülg

Alati pole võimalik huvitava saate ajal raadiot kuulata, kuigi väga tahaks. Aga et tööd-tegemised saaksid tehtud ja ka saatest ilma ei jääks, on välja mõeldud n-ö taskuringhääling ehk podcast. See on raadio, kust saab huvipakkuvat saadet kuulata just siis, kui selleks kõige parem aeg on — saated laetakse arvutisse või MP3–mängijasse ja … head kuulamist!

Raadio KUKU taskuringhääling on kuulajatele kättesaadav alates 2004. aastast ja saavutanud suure populaarsuse nii Eestis kui ka välismaal. Podcasti kasutaja on ettevõtlik ja aktiivne raadiokuulaja, talle läheb korda riigis ja ühiskonnas toimuv, talle on tähtis kvaliteetne ajaplaneering.

Raadio KUKU podcasti kuulab (2011 augustii andmed) igal nädalal lüle 10000 unikaalse kuulaja, igaüks neist keskmiselt kahte saadet. Enimkuulatud saated on Keskpäevatund (igal saatel keskmiselt 7000 kuulamist), Digitund (6000), Mehed ei nuta (5000),  Välismääraja (2500) jne.

Reklaamiklipp
paigutatakse konkreetsel ajavahemikul iga Kuku taskuhäälingus oleva saate algusesse.  Vaata Kuku järelkuulamise keskkonda adressil http://podcast.kuku.ee

Huvi korral kontakteeru Trio reklaamiosakonnaga, hinnad soodsad!