100FM Narodnoe Radio
 
Trüki lehekülg
Raadio 100FM Narodnoje Radio alustas tegevust juba ligi 20 aastat tagasi, olles esimene erakapitalile kuuluv venekeelne raadiojaam Eestis.

Narodnoje Radio on aktiivne, meeleolukas, otsiv raadiojaam, mille moto “Neid laule laulame kõik koos!” on hästi tuntud nii Tallinnas, Harjumaal, Narvas, Kohtla-Järvel, Jõhvis kui ka mujal.

Traditsioonidega Narodnoje Radio on venekeelse raadiokuulaja lemmik. Kuulajaskond on stabiilne ja väga lojaalne. Need on inimesed, kes väärtustavad perekonda ja lähedasi, neile on oluline ennast harida, lugeda, reisida, käia kontsertidel ja teatrites. Narodnoje Radio kuulaja on keskmiselt vanuses 30 kuni 55, kuid piisavalt on ka sellest vahemikust nii nooremaid kui vanemaid kuulajaid.

Narodnoje Radio sagedustel kuuleb kõige populaarsemaid mineviku ja tänapäeva hitte, nii ida- kui läänepoolt. Suur osa venekeelse muusika superhittidest kõlavad just Narodnoje Radio eetris.

Narodnoje Radio ei ole muidugi ainult muusika! See on kõige huvitavamad programmid, armastatuimad saatejuhid ja põnevaimad külalised!

Raadiol on 133 000 kuulajat vanuses 12-74, sh 38% mitte-eestlastest kuulab just raadiot 100 FM Narodnoje Radio. Ligi kolmandik kuulajatest on kõrgharidusega ja koguni 93% kuulajaskonnast elab linnades ning 52% vastutab sisseostude eest oma peres.

Lugupidamisega,
100FM Narodnoje Radio

www.100fm.ee