MyHits
 
Trüki lehekülg
#1 Hit Music Station in Estonia

MyHits on kõige uuem raadio popmuusika fännidele, suunatud sihtrühmale 15- 39.  MyHits eetrist kostub maailmatasemel produktsiooniga hetkel kõige populaarsematest muusikastiilidest ja lugudest kokku miksitud playlist. MyHits raadio formaat on Hot Hits/ Top 40 ning eetris on alati esikohal muusika. MyHits mängib kuulajale igas tunnis vähemalt 40 minutit muusikat järjest!

MyHits saated:

MyHits Hommik  on eetris igal tööpäeval 6.00-10.00.  Hommikuprogrammi saatejuhid on sihtrühma lemmikud, Indrek Vaheoja ja Piret Laos.

MyHits uudised on spetsiaalselt sihtrühmale mõeldes toodetud. Uudised on eetris sagedusega üks kord tunnis.

MyFriday on reede õhtune tempokas nädalavahetust sisse juhatav saade mis loob energilise meeleolu ning aitab argipäeva tagaplaanile jätta. MyFriday on eetris igal reedel kell 20.00- 22.00.

MölaCast Matud Mikriga on noorte sihtrühmas hetkel väga populaarsete youtuberite poolt tehtud saade, mis kajastab päevakajalisi teemasid.  Saade on eetris kaks korda kuus pühapäeviti kell 19.00- 20.00.

Hooligan Hamlet on räpp- muusikale tuginev kolme oma valdkonna spetsialisti poolt kokku pandud saade, mis tutvustab antud muusikastiili kõige populaarsemaid ja uuemaid laule. Saade on eetris kaks korda kuus neljapäeviti kell 20.00- 21.00.

MyHits Top 30 on iga nädalane edetabeli saade, mille eetris kostuvad hetkel kõige populaarsemad hitid. Edetabeli saade on eetris igal laupäeval kell 15.00- 17.00.

MyHits on kuulatav üle Eesti sagedustelt, lisaks ka koduleheküljelt ja Appi vahendusel nutitelefonist.

www.myhits.ee