Kuku
 
Trüki lehekülg
Kuula Kuku reklaami!Kuku raadio on juba ligi veerandsajandi olnud Eesti ajakirjandusmaastiku üks lipulaevadest. Jutu- ja probleemsaated ning mahukas uudisteprogramm on need, mis eristavad Kukut teistest Eesti raadiojaamadest ja meediakanalitest ning teevad temast usaldusväärse infoallika. Mõtleme neile, kelle jaoks raadio ei ole tausta-muusikamängija ja kellele meeldib kaasa mõelda.

Kuku kvaliteetse programmi tagavad alates raadio esimesest päevast säravad ja usaldusväärsed saatejuhid, kes ei ole tunnustatud mitte ainult ajakirjanikena, vaid ka paljudel teistel elualadel. Kukus oma töid tegevate arukate ja mõtlevate inimeste nimekiri on aukartust äratav. Kalle Muuli, Taavi Kotka, Hendrik Roonemaa, Anvar Samost, Mart Luik, Heldur Meerits, Erki Berends, Jüri Kuuksemaa, Tõnis Erilaid, Meelis Atonen, Ulla Länts, Rohke Debelakk on võid mõned nimed poolesaja saatejuhi seast, keda igal nädalal Kukust kuulda võib.
Kuku programm koosneb kõigest, mida mõtlev inimene ootab: kiiretest uudistest, päevakajalistest intervjuudest ja kommentaaridest, arukatest vestlustest, aktuaalsetest aruteludest, kvaliteetsest meelelahutusest ning heast muusikast. Lihtsamalt öeldes – Kukust kuuleb täna seda, millest homme kirjutavad lehed.

Kuku raadiot on huvitav kuulata, sest Kuku suhtleb kuulajaga ja Kukul on alati midagi öelda. Kuku raadio on aktiivne, tegutseb, informeerib, mõtleb ise ja sunnib kaasa mõtlema. Argiõhtused muusikasaated annavad aga parima ülevaate maailmamuusika tänapäevast ning minevikust. Mahukas informatsioon ja asjakohane arutelu on see, miks Kuku raadio on populaarne just otsustajate seas ning aitab neil ajaga kaasas käia.
Järjest pealiskaudsemaks muutuval meediamaastikul, kus vohavad lühidus ja pinnapealsus, on kvaliteetse joone hoidmine järgimist väärt tegu. Meie rõõmuks mõistavad seda ka meie kuulajad.

Kukul on 138 000 arukat kuulajat. Nendest koguni ligi pooled on kõrgharidusega. 54% Kuku kuulajatest on oma peres sisseostude eest vastutajad, 20% on vastutajad ka töökohtadel (juhid ja ettevõtjad). Ja 56% Kuku kuulajatest elab suurlinnades.

Mõelgem kaasa!
www.kuku.ee